مشاهده خبر

تاریخ انتشار: 1395/12/25 | ساعت: 06:34 | تعداد بازدید خبر: 2266

معاون فناوری اطلاعات امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حفظ سمت به عنوان مسول فناوری اطلاعات ستاد گردشگری نوروز ۹۶ شهرداری تهران منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون شهردار تهران مسول امورفناوری اطلاعات ستاد تهرانگردی نوروز ۹۶ شهرداری تهران مشخص شد.

معاون فناوری اطلاعات امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حفظ سمت به عنوان مسول فناوری اطلاعات ستاد گردشگری نوروز ۹۶ شهرداری تهران منصوب شد.
به گزارش دبیرخانه شکوفا ، مسعود سیرتی معاون فناوری اطلاعات امور اجتماعی و فرهنگی طی حکمی از سوی دکتر عبدالهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به عنوان مسول امور فناوری اطلاعات ستاد تهرانگردی نوروز ۹۶ شهرداری تهران منصوب شد.
عبدالهی در حکم مسعود سیرتی آورده است : در راستای توسعه پایدار گردشگری ، ترویج سبک زندگی اسلامی_ایرانی هویت بخشی فرهنگی و اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت میهمانان و شهروندان شریف ، بدینوسیله جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان " مسول امور فناوری اطلاعات ستاد تهرانگردی نوروز ۹۶ شهرداری تهران منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از درگاه الهی و با تکیه بر روحیه جهادی ، بهره مندی از سرمایه انسانی و اجتماعی ، همدلی ، همکاری ، هم افزایی با سطوح مدیریت شهری مرتبط ، تعامل با نهادها و واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی در گسترش گردشگری شهری ، فضایی شاد و متنوع را برای مهمانان و مردم شریف تهران فراهم آورید.


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج